Jak získat půjčku do hodiny

Pokud si u nás chcete půjčit peníze, musíte udělat jednoduchou registraci přímo na našich stránkách. K žádosti (registraci) o půjčku si vystačíte pouze se základními údaji. Naše společnost poskytuje rychlé půjčky do hodiny bez ohledu na důvod ve výši do 4 999 Kč, přičemž o půjčku můžete požádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zvolte výši půjčky

Pokud máte o půjčku do hodiny zájem, zvolte její výši (max. výše půjčky do hodiny 4 999 Kč). Jakmile zvolíte výši půjčky, pošlete nám svou žádost o půjčku. Žádost lze poslat online. Vše je možné vyřídit z pohodlí vašeho domova, nemusíte nikam chodit.

Ihned jakmile obdržíme vaši žádost o půjčku, začneme ji zpracovávat a bude vás kontaktovat některý z našich obchodních zástupců. Zástupce s vámi projde vámi uvedené informace. Během hodiny budete vyrozuměni o tom, zda-li byla půjčka pro vás schválena. Není na tom nic složitého a peníze si díky tomu může půjčit takřka každý, kdo má doložitelný měsíční příjem.

Schůzka s obchodním zástupcem

Aby pro Vás bylo vyřízení půjčky co nejjednodušší a zároveň příjemné, navštíví Vás některý z našich zkušených obchodních poradců u Vás doma, kde dojde k uzavření smlouvy a předání peněz . Na schůzku s obchodním zástupcem si připravte doklady na doložení příjmu za poslední tři měsíce a platný občanský průkaz. 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy či speciální požadavky, neváhejte se našeho obchodního zástupce zeptat. Našim cílem je vyjít Vám maximálně vstříc, a proto ochotně vyslechneme Vaše požadavky a přání.